Exodus już za kilka dni w Progresji !!
(12 lipca 2012, napisał: Prezes)
Wakacje to czas kiedy fani metalu nie są wyjątkowo rozpieszczani koncertowo w naszym kraju. Wszędzie festyny i komercyjne imprezy. Z tym większą przyjemnością zapraszamy na prawdziwą thrashową ucztę która odbędzie się już w najbliższy poniedziałek !!
Do Warszawskiej Progresji zawita żywa leganda, gwiazda zeszłorocznego ThrashFestu, zespół którego nie trzeba przedstawiać żadnemu fanowi metalu – Exodus !! Ciekawostką jest fakt, iż zamiast Gary Holta, który aktualnie zastępuje Jeffa Hannemana na koncertach Slayera, zagra Rick Hunolt ` wieloletni gitarzysta Exodusa, który jest współtwórcą takich killerów jak "A Lesson In Violence" and "Deliver Us To Evil" !!!
Amerykanie na tej trasie podróżują w towarzystwie nie byle kogo bo jednego z najlepszych zespołów thrashowych w Europie – Suicidal Angels !! Grecy są już renomowaną nazwą na starym kontynencie grając koncerty u boku np. Overkill, Kreator czy występy min na Wacken Opan Air.
Jako pierwszy w zespół w `Progresji` zagra młody, obiecujący skład z Warszawy Bullet Belt. Pewnie ich jeszcze nie słyszeliście, ale zaufaj nam, warto wpaść wcześniej i zdążyć na set chłopaków. Inspiracje jak najbardziej właściwe: Slayer, S.O.D., Kat.
Czasówka:
18.00 ` drzwi
19.00 ` 19.30 ` Bullet Belt
19.50 ` 20.35 ` Suicidal Angels
21.00 – `Ś – EXODUS !!
Klub: `Progresja`, Warszawa
Data: 16.07.2012
Bilety: 65 zł (przedsprzedaż), 75 zł (w dniu koncertu), dostępne w bileteriach sieci Ticketpro na terenie całej Polski oraz przez stronę www.progresja.com
Start: 19:00, wejście od 18:00
Zaprasza Knock Out Productions.
http://www.knockoutprod.net/
https://www.facebook.com/productions.knock.out
