Black Label Society – Hangover Music vol. VI

(4 grudnia 2004, napisał: Ancient)


Black Label Society – Hangover Music vol. VI

Najnowsza płyta Zakk’a napewno zaskoczy co poniektórych. Najbardziej ucieszy fanów solowej płyty Wylde’a "Book Of Shadows". Płyta metalowa nie jest, płyta jest rock’owa. Nie ma co liczyć, że usłyszy się tu szybkie, porywające rytmy. Wolne, momentami przygnębiające i melancholijne "patenty" towarzyszą nam przez cały czas trwania płyty. Główny nacisk na tej produkcji chyba był na wokal, i to przedsięwzięcie się powiodło. Ponad przeciętne partie wokalne brzmią świetnie. Zakk ma bardzo ale to bardzo dobry głos, szczególnie do takich wolnych kawałków.
Gitarzysta Ozzy’iego znów pokazuje, iż swe umiejętności zarówno wokalne jak i gitarowe potrafi wykorzystać także w wolnych materiałach.
Dobra płyta, aczkolwiek się szybko nudzi i będzie się kurzyć na półce.

Lista utworóó
1. Crazy Or High
2. Queen Of Sorrow
3. Steppin Stone
4. Yesterday, Today, Tomorrow
5. Takillya (Estyabon)
6. Won’t Find It Here
7. She Deserves A Free Ride (Val’s Song)
8. House Of Doom
9. Damage Is Done
10. Layne
11. Woman Don’t Cry
12. No Other
13. A Whiter Shade Of Pale
14. Once More
15. Fear
Ocena: 6/10

divider

polecamy

Exul – Path To The Unknown Faust – Cisza Po Tobie Stillborn – Cultura de la muerte
divider

imprezy

Black Waves Fest vol. 9 Septicflesh i wyjątkowi goście na jedynym polskim koncercie! Legendy niemieckiego thrashu z Assassin zagrają dwukrotnie w Polsce! Cannibal Corpse i zabójczy goście wpadają na jeden koncert do Polski! Exodus, pionierzy thrash metalu, powracają do Polski! 25/05/2024 KREW OGIEŃ ŚMIERĆ: Stillborn, Ragehammer, Hellfuck, Chaingun Trve Metal Camp vol. 4 Aftermath Tour – Banisher, Truism THE ACT OF FRUSTRATION TOUR Injure Grind Attack Stillborn, HellFuck, Ragehammer w maju Left To Die i Incantation na jedynym koncercie w Polsce! MASTER gwiazdą finałów polskiego Bloodstock! Wolves In The Throne Room, Gaerea oraz Mortiferum zagrają w Polsce Unholy Blood Fest vol. 3 Sepultura po raz ostatni w Polsce!
divider

patronujemy

Trzecia płyta ATERRA Narodowy spis zespołów – Artur Sobiela, Tomasz Sikora Premiera albumu „Szczodre Gody” Velesar NEAGHI – Whispers of Wings Taranis „Obscurity” ROCK N’SFERA 5 ATERRA – AV CULTIST ‚Chants of Sublimation’ Trichomes – Omnipresent Creation
divider

współpracujemy

Sklep Stronghold Musick Magazine nr 31 VooDoo Club MORBID CHAPEL RECORDS Wydawnictwo Muzyczne Pscho Hellthrasher Productions SelfMadeGod Godz Ov War
divider

koncerty