Sepultura po raz ostatni w Polsce!

(12 grudnia 2023, napisał: Prezes)


Sepultura po raz ostatni w Polsce!

Sepultura, brazylijska legenda metalu, ogłosiła swoją pożegnalną trasę koncertową, w ramach której wystąpi 21 listopada w katowickim Spodku. Koncert ten będzie ostatnią okazją, aby zobaczyć zespół na żywo w Polsce. Towarzyszyć im będą Jinjer, Obituary oraz Jesus Piece.

 

Sepultura, grupa znana z death/thrash/groove metalu, po czterdziestu latach działalności zdecydowała się zakończyć swoją karierę. Zespół, który zdefiniował groove metal albumami „Chaos A.D.” i „Roots”, pozostawił po sobie niezapomniane utwory i wpływ na cały gatunek. Andreas Kisser, który od lat prowadzi zespół, zapewnił, że ich ostatni występ będzie niezapomnianym wydarzeniem.

 

Jinjer, zespół z Ukrainy łączący metalcore, djent, metal progresywny i groove metal, zasłynął dzięki charakterystycznemu stylowi i charyzmatycznej wokalistce Tatianie Shmaylyuk. Ich unikalna mieszanka gatunków i kreatywny songwriting zapewniają im niepowtarzalną pozycję na scenie.

 

Obituary, legendarny zespół death metalowy z Florydy, znany jest ze swojej wpływowej twórczości i trzymającej formę dyskografii. Ich albumy, takie jak „Dying of Everything”, utrzymują grupę w czołówce oldschoolowego death metalu.

 

Jesus Piece z USA, prezentujący mieszankę metalcore’u i deathcore’u, jest znaną z ciężkich riffów i intensywnej energii na scenie młodą formacją, która wyróżnia się w gatunku.

 

Koncert odbędzie się 21 listopada 2024 roku w katowickim Spodku. Bilety są już dostępne w cenie od 219 do 320 złotych za miejsca siedzące i od 229 do 250 złotych za miejsca stojące. Organizatorem wydarzenia jest Knock Out Productions.

divider

polecamy

Three Eyes of the Void – The Atheist Exul – Path To The Unknown Faust – Cisza Po Tobie Stillborn – Cultura de la muerte
divider

imprezy

Lavina & Overflow & EKOA & Valios Metal Doctrine Festival 6(66) Gluttony & Asperatus & Pandemic & Scaregod minitrasa THE MATERIA Folkmetalowa Noc Kupały Europejska trasa ULCERATE z polskimi przystankami Brutal Assault ujawnia pełny skład na główne sceny Finał Bloodstock Metal 2 the Masses Polska 2024 w Chorzowie 1349 i Kampfar na dwóch co-headlinerskich kocnertach w Polsce Black Waves Fest vol. 9 Septicflesh i wyjątkowi goście na jedynym polskim koncercie! Legendy niemieckiego thrashu z Assassin zagrają dwukrotnie w Polsce! Cannibal Corpse i zabójczy goście wpadają na jeden koncert do Polski! Exodus, pionierzy thrash metalu, powracają do Polski! Trve Metal Camp vol. 4 THE ACT OF FRUSTRATION TOUR Injure Grind Attack Left To Die i Incantation na jedynym koncercie w Polsce! MINE FESTIVAL 2024 Unholy Blood Fest vol. 3 Sepultura po raz ostatni w Polsce!
divider

patronujemy

Trzecia płyta ATERRA Narodowy spis zespołów – Artur Sobiela, Tomasz Sikora Premiera albumu „Szczodre Gody” Velesar NEAGHI – Whispers of Wings Taranis „Obscurity” ROCK N’SFERA 5 ATERRA – AV CULTIST ‚Chants of Sublimation’ Trichomes – Omnipresent Creation
divider

współpracujemy

Sklep Stronghold Musick Magazine nr 31 VooDoo Club MORBID CHAPEL RECORDS Wydawnictwo Muzyczne Pscho Hellthrasher Productions SelfMadeGod Godz Ov War
divider

koncerty