DEATH METALOWA WISIENKA NA URODZINOWYM TORCIE !

(16 listopada 2019, napisał: Prezes)


DEATH METALOWA WISIENKA NA URODZINOWYM TORCIE !

Organizator ogłosił głównego headlinera imprezy „PÓŁ WIEKU W CHAOSIE”. Będzie nim HYPNOS – załoga zza naszej południowej granicy założona przez Bruna (wokal) i Pegasa (perkusja) byłych członków KRABATHOR’a – najstarszego czeskiego zespołu death metalowego.

11.stycznia w klubie muzycznym Rock Out, w Dąbrowie Górniczej na imprezie z okazji urodzin prezentera radiowego Pawła Pawulona Mielczarka obok czeskich wyjadaczy zagrają: FABRYKA KOŚCI z Częstochowy, SPATIAL z Pyskowic, wskrzeszony po 25. latach niebytu – DESTROYERS z Bytomia i Tarnowskich Gór, a także żywa legenda doom/death metalu – częstochowski MORDOR.

 

 

71326010_1012055029141205_849208411303182336_n

 

11.01.2020 – klub muzyczny ROCK OUT
Dąbrowa Górnicza
Sobieskiego 31

 

 

Pół wieku w chaosie to koncert jubileuszowy, organizowany z okazji 50. urodzin Pawulona

 

 

 

Zagrają:

 

Hypnos

Mordor

Destroyers
Spatial
Fabryka Kości

 

 

——————

 

HYPNOS

 

Czeska Death-metalowa horda Hypnos została założona w 1999 roku. W klimacie ostrego łojenia Hypnos nie mają sobie równych za naszą południową granicą. Hypnos z powodzeniem występuje na największych metalowych festiwalach na świecie. A jego występy są fenomenalnymi niezwykle mrocznymi widowiskami.

W dorobku Czesi mają 5 pełnowymiarowych albumów. Najnowszy z nich to The Whitecrow z 2017 roku. Longplay ten składa się z trzynastu utworów. Materiał zarejestrowany został w czeskim „Shaark Studio” i norweskim „Toproom Studio”. Jest to pierwsze dokonanie grupy z gitarzystą Cannim, który dołączył do kapeli w 2016 roku. Do udziału w powstaniu albumu Bruno i Pegas zaprosili zacnych gości. Na płycie usłyszeć można między innymi Martina Missy z Protector, Igora Hubika z Root, Zuzanę Lipovą z Dying Passion, Christophera z Krabathora i V. Santurę z Triptykon.

Prywatnie muzycy tej czeskiej legendy są przesympatycznymi ludźmi, pasjonatami, którzy w wyśmienity sposób bawią się muzyką , a ich entuzjazm szybko udziela się wszystkim wokół.

Lider formacji – Bruno zdradził, że w 2020 zamierza wypuścić na rynek kolejny materiał. Najprawdopodobniej podczas imprezy „Pół wieku w chaosie” usłyszymy przedpremierowo utwory z nadchodzącego krążka.

 

https://www.youtube.com/watch?v=VzEG0JhHkdU

divider

polecamy

Nekkrofukk – Antikkrist Venomous Uteroplacental Injekktor of Goat Semen & Mephistophallus Thermonukklear Messiah Violation PLANET HELL – 2019 MISSION TWO CELL – ANCIENT INCANTATIONS OF XARBOS Martwa Aura / Odour of Death – Credo in Mortem
divider

imprezy

Loneliness Tour / LaNina Knock Out Productions prezentuje koncert Amon Amarth w Warszawie! Ancient Rites na dwóch koncertach w Polsce Ancient i Acherontas na dwóch koncertach w Polsce Bratnia Krew – trasa koncertowa Velesar Piąta edycja wrocławskiego festiwalu została odwołana! Mystic Festival 2020
divider

patronujemy

ROCK N’SFERA 3 i 4 ATERRA – AV CULTIST ‚Chants of Sublimation’ Trichomes – Omnipresent Creation Premiera nowego albumu Nekron – Psychosis Uerebos – Tormented by Faith Planet Hell – Mission One Nowy NEKKROFUKK!!! Vibrant – The hell is around me Hectic – Exist to Burn Zorormr – Corpus Hermeticum Last Grey Ocean – debiutancka płyta HYPERIAL – Blood And Dust Unsaint – Watch Them Bleed
divider

współpracujemy

Ukazał się 27 numer Musick VooDoo Club MORBID CHAPEL RECORDS Radio ProRock Galicja Productions Wydawnictwo Muzyczne Pscho Hellthrasher Productions SelfMadeGod Godz Ov War
divider

koncerty