War-Saw – Nuclear Nightmare

(16 grudnia 2013, napisał: Krzysiek M.)


War-Saw – Nuclear Nightmare

Tak jak z thrash metalem nie miałem styczności prawie żadnej, tak ostatnio pojawia się u mnie coraz więcej kapelek spod tego stylu, bo własnie w tych klimatach obraca się warszawski War-Saw. Po dwóch, niestety nie słyszanych przeze mnie EPkach panowie atakują pełnym albumem „Nuclear Nightmare”. Na płycie mamy 38 minut całkiem sprawnego grania w 10 odsłonach. Szybkie tempa, utrzymane przez większość płytki połączone z wycieczkami w wolniejsze rejony na pewno nie pozwala się nudzić słuchając tej płytki. Agresywny wokal wsparty ciekawymi gitarowymi riffami i sporej ilości, fajnie wplecionych solówek, plus nienaganna praca bębnów i kilka basowych popisów daje nam całkiem ciekawy efekt. Utwory SA ze sobą sprawnie połączone, za sprawa szumów lub innych dźwięków, co powoduje, że jeszcze lepiej się tej płytki słucha.

Słuchać, że panom z War-Saw takie granie sprawia zajebistą frajdę, a najważniejsze jest to, że potrafią to znakomicie oddać w postaci tych swoich 10 utworów. Oby tak dalej. 

 

Wyd. self-released, 2013

 

Lista utworów:

 

1. Intro (Final Warning)
2. Nuclear Nightmare
3. World’s on Fire
4. Burn
5. You Will Die by My Hand
6. The Warden
7. Freedom Has Its Price
8. Claws of Greed
9. Spiral of Violence
10. Outro (Damage)

 

Ocena: 8/10

 

http://www.facebook.com/pages/War-saw/111363188918890

http://war-saw.net/

divider

polecamy

Exul – Path To The Unknown Faust – Cisza Po Tobie Stillborn – Cultura de la muerte
divider

imprezy

Black Waves Fest vol. 9 Septicflesh i wyjątkowi goście na jedynym polskim koncercie! Legendy niemieckiego thrashu z Assassin zagrają dwukrotnie w Polsce! Cannibal Corpse i zabójczy goście wpadają na jeden koncert do Polski! Exodus, pionierzy thrash metalu, powracają do Polski! 25/05/2024 KREW OGIEŃ ŚMIERĆ: Stillborn, Ragehammer, Hellfuck, Chaingun Trve Metal Camp vol. 4 Aftermath Tour – Banisher, Truism THE ACT OF FRUSTRATION TOUR Injure Grind Attack Stillborn, HellFuck, Ragehammer w maju Left To Die i Incantation na jedynym koncercie w Polsce! MASTER gwiazdą finałów polskiego Bloodstock! Wolves In The Throne Room, Gaerea oraz Mortiferum zagrają w Polsce Unholy Blood Fest vol. 3 Sepultura po raz ostatni w Polsce!
divider

patronujemy

Trzecia płyta ATERRA Narodowy spis zespołów – Artur Sobiela, Tomasz Sikora Premiera albumu „Szczodre Gody” Velesar NEAGHI – Whispers of Wings Taranis „Obscurity” ROCK N’SFERA 5 ATERRA – AV CULTIST ‚Chants of Sublimation’ Trichomes – Omnipresent Creation
divider

współpracujemy

Sklep Stronghold Musick Magazine nr 31 VooDoo Club MORBID CHAPEL RECORDS Wydawnictwo Muzyczne Pscho Hellthrasher Productions SelfMadeGod Godz Ov War
divider

koncerty