Dwupłytowa reedycja debiutu Diskord wkrótce w Hellthrasher
(25 lipca 2013, napisał: Prezes)

30 lipca ukaże się podwójna, kompaktowa reedycja debiutanckiej płyty norweskich prog-death metalowców z Diskord. Materiał z albumu „Doomscapes”, wzbogacony o bonusowy dysk z EP-ką „Aural Abjection”, zostanie wydany nakładem krajowej Hellthrasher Productions.
Płyta „Doomscapes” ukazała się pierwotnie w 2007 roku pod szyldem nieistniejącego już labelu Edgerunner Records, zbierając świetne recenzje dzięki unikatowemu połączeniu old-schoolowego death metalu spod znaku Autopsy z pokręconymi formalnie klimatami w stylu Voivod czy Atheist. Wznowiona wersja albumu ukaże się w formie limitowanego do tysiąca sztuk jewel case’a, z 12-stronicowym bookletem. Poniżej tracklista:
CD1 (Doomscapes, 2007):
1. An Architectonic Manifestation of Death
2. Public Static Void
3. Harbinger
4. Absurreality
5. Cosmic Collapse
6. The Ubiquitous Transience
7. Inane Existence
8. Pervasive Discreteness
9. Overstrain
10. Heritage
11. Reptilian Ancestry
12. Instauration
CD2 (Aural Abjection, 2003):
1. Havoc Intermezzo
2. Instauration
3. Cosmic Collapse
4. Existential Absurdity
5. Public Static Void
6. Cease of Existence
7. Neurotic
8. Complicity
9. Dysthymic Lifetime
Na stronie wydawcy można już składać przedpremierowe zamówienia: http://hellthrasher.com/shop/product.php?id_product=1324
