Al Sirat alarmuje!
(19 sierpnia 2005, napisał: Prezes)
Od kilku dni ze strony zespołu Al Sirat (http://alsirat.org) można już ściągać nowy singiel zespołu zatytułowany "Alert!" zawierający dwa nowe nagrania "Fall" oraz tytułowy "Alert!". Materiał został zrealizowany na początku sierpnia w warszawskim studiu Kokszoman/Złota Skała. Zapowiada się że następca płyty "Kala" będzie znacznie mocniejszy od swojego poprzednika. Teraz należy tylko czekać na duzą produkcję zespołu sluchąjac singla "Alert!"
Kilka słów od Coli, wokalisty Al Sirat:
"Po osadzonej i bardzo klarownej brzmieniowo płycie "Kala", zlapalismy jazdę na brudne i cięższe granie. Nowe numery powstały bardzo szybko i spontanicznie, stanowią połączenie tego co najlepsze na naszych poprzednich płytach "Signa Tempori" i "Kala". Utwory przeszły chrzest bojowy na tegorocznym "Hunterfescie" gdzie zostały swietnie przyjęte, mam nadzieję że spodobają się i Wam. Zapraszam wszystkich w imieniu całego Al Sirat do zapoznania się z "Alert!" i wyrażenia opinii na naszej stronie."
Nowa, duża płyta formacji przewidziana jest na wiosnę 2006 natomiast już na jesień 2005 zespół zapowiada serię koncertów po całym kraju.
