UNBORN SUFFER: nowy album w Selfmadegod Records
(22 stycznia 2016, napisał: Paweł Denys)

SELFMADEGOD RECORDS z radością informuje o podpisaniu papierów z UNBORN SUFFER na wydanie nowej płyty.
„Nihilist” to piąty pełny krążek bydgoskiego zespołu nagrany pod koniec 2014/na początku 2015 roku w lokalnym Post Abortum studio. Za miksy i mastering odpowiedzialny jest Szymon Grodzki (Invent Sound). Oprawa graficzna to dzieło Jarka (kabewu). Następcę wydanego w 2012 roku albumu „Unborn Suffer” nagrano w składzie: Damian „Sfenson” Bednarski – wokale i gitara, Piotr „Bezdreadrock” Wiśniewski – wokale i bass, Łukasz „Lukass” Ziółkowski – perkusja.
Album zawiera 17 utworów cholernie ciężkiego i brutalnego death metalu z naleciałościami grindcore’a, który z pewnością zadowoli fanów takich zespołów jak DYING FETUS, INTERNAL BLEEDING, MORTICIAN, NAPALM DEATH.
Premiera płyty wyznaczona została na 1 lutego 2016 pod szyldem Selfmadegod Records. Album dostępny jest jakostandardowy CD, deluxe CD limitowany do 100 sztuk, koszulka oraz zestaw koszulka i CD.
Tracklista „Nihilist”:
01. Obscurity
02. Open Defiance
03. Tyler Durden
04. Life Is A Lie
05. Extorted Humanity
06. Post Abortum Pt 3
07. 08.09.1968
08. Vain In Cage
09. Hopebreaker
10. Dance Like They Want
11. Existence Dies
12. Destroy What Destroys Us
13. Self Purification
14. Filthy Liars
15. Grind Until I Die
16. L.A.W. (Lost All Worth)
17. Nervous Breakdown Of The System
