TENEBRIS „Only Fearless Dreams” na vinylu w Deformeathing Production.

(25 lipca 2021, napisał: Prezes)


TENEBRIS „Only Fearless Dreams” na vinylu w Deformeathing Production.

Bardzo ciekawe info przybywa z obozu Deformeathing Production:

 

Jest początek roku 1996. Drugi album Tenebris ukazuje się na kasecie. Rok później pojawia się wersja CD. Materiał który znalazł się na płycie był odważny, nowatorski, wyprzedzający epokę. Pomimo bezdyskusyjnej wyjątkowości pozostał trochę niedoceniony i chyba nie do końca zrozumiany… Czas płynął, zespół grał koncerty, materiał zaczął obrastać tu i tam legendą by nie powiedzieć kultem.

Zespół mimo wielu przeszkód, wypadków losu, zmienności tendencji rynkowych – przetrwał, działa i tworzy do dziś. To jeden z elementów który świadczy o tym, że muzyka tworzona przez Tenebris jest czymś zupełnie innym niż „siła rozpędu”, zobowiązania kontraktowe czy chęć taniego zabłyśnięcia na tych czy innych salonach.
Panie i Panowie, na 30-lecie powstania zespołu oraz na 25-lecie oryginalnego wydania – „Only Fearless Dreams” w wersji vinylowej w barwach Deformeathing Production!
 
Płyta zostanie wydana w limicie 500 sztuk – żaden dodruk nie jest planowany. Teraz albo nigdy!
Dla vinylowych kolekcjonerów przygotowaliśmy kilka wersji kolorystycznych:
350 x ONLY Black
100 x FEARLESS White
50 x Splatter DREAMS

Płyta spakowana w solidny gatefold + 2 inserty (teksty, zdjęcia, okolicznościowy liner notes napisany przez Szymona) + plakat w formacie A2 + dwie kartki pocztowe.
Specjalny mastering pod vinyl wykonany w Satanic Audio (Haldor Grunberg).
 
Data wydania: Jesień. Szczegóły podamy wkrótce.
 
Oto jak temat komentuje Szymon / Tenebris:
„Only Fearless Dreams doczekało się w końcu winyla, długo trzeba było na to czekać, ale w końcu gwiazdy znów nam sprzyjają. DP przygotowało dla Was wspaniałe wydanie OFD – będzie niczym perła w koronie każdej kolekcji.” 

 

Tenebris w sieci:
https://www.facebook.com/TenebrisAlpha
http://tenebris.eu
https://tenebris-polska.bandcamp.com

 

Deformeathing Prod. w sieci:
https://deformeathing.com
https://www.facebook.com/Deformeathing
https://deformeathing.bandcamp.com

divider

polecamy

Angrrsth – Donikąd OCCULTUM – APOKATASTASIS SZNUR – DOM CZŁOWIEKA Dira Mortis – Ancient Breath of Forgotten Misanthropy
divider

imprezy

Trasa „Szczodre Gody” Arcturus na dwóch koncertach w Polsce Mystic Festival 2022 Opoczno Strikes Again – Dom Zły, Angrrsth, Sarmat, 2020 Besatt • Dimidium Mei • Chanid • Lilla Veneda Black Waves Fest. As I Lay Dying, Dying Fetus i Emmure na wspólnym koncercie w Polsce Black Night By Mara vol V Nervosa i Warbringer na wspólnym koncercie w Polsce Black Waves Fest po raz szósty! Katatonia i Sólstafir wystąpią w Warszawie Samael w Polsce Wolves In The Throne Room dwukrotnie wystąpi w Polsce Archgoat na jesień w Polsce
divider

patronujemy

Premiera albumu „Szczodre Gody” Velesar NEAGHI – Whispers of Wings Taranis „Obscurity” ROCK N’SFERA 5 ATERRA – AV CULTIST ‚Chants of Sublimation’ Trichomes – Omnipresent Creation
divider

współpracujemy

Sklep Stronghold Musick Magazine nr 31 VooDoo Club MORBID CHAPEL RECORDS Wydawnictwo Muzyczne Pscho Hellthrasher Productions SelfMadeGod Godz Ov War
divider

koncerty