Brüdny Skürwiel: 5 Years of Thrashing Violence! Roadhog, Hta

(28 sierpnia 2018, napisał: Prezes)


Brüdny Skürwiel: 5 Years of Thrashing Violence! Roadhog, Hta

Czaicie, że to już 5 lat??? Pięć pierdolonych lat temu, dokładnie 9 października 2013 roku wkurwiony do granic możliwości Michał stwierdza, że to pierdoli i odchodzi z zespołu thrashowego, który nawiasem mówiąc sam zakładał.
Wiecznych kłótni z gitarzystą na linii grajmy prosto/grajmy technicznie czy tylko underground/miejmy ambicje i celujmy wyżej nie udało się załagodzić i ta decyzja musiała zostać podjęta.

Plan był prosty – założyć najbardziej obskurny i bluźnierczy zespół w tym kraju i nie mieć żadnych ambicji. Ani w kwestii komponowania, ani w kwestii podbijania świata. Najlepiej to do usranej śmierci siedzieć w zawszonej salce prób i grać wyłącznie dla siebie i własnej przyjemności – zagwarantować miała nam to wybitnie chujowa nazwa, która na wstępie przekreśla ewentualne perspektywy grania na cywilizowanych imprezach.

Szybki telefon do Łąki i Miodka z pytaniem czy też pierdolą poprzedni zespół i wchodzą w to, i dwie szybkie odpowiedzi: „No kurwa!”. 
Jeszcze tego samego dnia wieczorem próba i od razu powstaje kawałek otwierający „Thrashing Violence!”. 
Potem już z górki – tydzień później dołącza Olo, następnie pierwszy koncert w Gliwicach (tak, w czteroosobowym składzie), a po kolejnych paru tygodniach dołącza Fabian. 
Resztę historii znacie.

No dobra, tak naprawdę chuj z pięcioleciem – każdy pretekst jest dobry, żeby się napierdolić.
Tym bardziej, że Michał ma w ten weekend urodziny, więc okazja podwójna.
Bądźcie tam i napierdolcie się z nami.
My będziemy.
I schlejemy się jak świnie.
Będą też Żubry.
I kremówki.
A przede wszystkim – będą sami bdb znajomi, bo dobór kapel na tę okazję raczej nie jest przypadkowy.

Naszymi gośćmi będą – najlepszy młody polski zespół heavy metalowy, czyli Roadhog, oraz oczywiście – bo któż by inny – nasi kompani z salki od samego zarania Skurwiela i zarazem black metalowi terroryści – Hate Them All!

Bądźcie tam albo gińcie.

 

20 października 2018
Start: 19:00
Wjazd: 15 zł
Korba
Katowice, Złota 1

divider

polecamy

Moonreich – Fugue Craft – White Noise and Black Metal R.O.D. – #SocietyKill Moloch Letalis – Krwawy Sztorm
divider

imprezy

Night of Terror vol 39. Vile Sounds pt. II Effrontery, Underule, Infestation Black Waves Fest vol. 3 Acid Drinkers God Be Gone Now II (Part 2) God Be Gone Now II (Part 1) Larmo w lesie vol. 2 Brüdny Skürwiel: 5 Years of Thrashing Violence! Roadhog, Hta Kreator, Dimmu Borgir, Hatebreed oraz Bloodbath! Nuclear Holocaust, Hate Them All, Anus Magulo, Sacrofuck Stoner Doom Festival vol.7 Trauma, Riese i Pandemic Outbreake CIEŃ, DEEP DESOLATION, HATE THEM ALL i UR !!! XV-lecie Mordhell i Moloch Letalis Manipulation x Perpetual x Slave to Hatred – Release Party BOTF Infernal War, Offence, Ethelyn, Kira Jubileuszowe koncerty Blindead FOAD FEST II Sólstafir wraca do Polski na dwa koncerty Arkona w Polsce Amorphis i Soilwork w Krakowie Enslaved i High On Fire w Polsce Watain w Warszawie TURBO, Hellias, Wliczy Pająk, Alastor, Qvo Vadis Dwa koncerty Hammerfall w Polsce VILE SOUNDS Druga edycja Merry Christless w trzech polskich miastach Annihilator w Polsce!
divider

patronujemy

CULTIST ‚Chants of Sublimation’ Trichomes – Omnipresent Creation Premiera nowego albumu Nekron – Psychosis Uerebos – Tormented by Faith Planet Hell – Mission One Nowy NEKKROFUKK!!! Vibrant – The hell is around me Hectic – Exist to Burn Zorormr – Corpus Hermeticum Last Grey Ocean – debiutancka płyta HYPERIAL – Blood And Dust Unsaint – Watch Them Bleed
divider

współpracujemy

MORBID CHAPEL RECORDS Nowy numer Musick gotowy. Radio ProRock Galicja Productions Wydawnictwo Muzyczne Pscho Hellthrasher Productions SelfMadeGod Godz Ov War
divider

koncerty