Cross Over Cracow #7

(1 lipca 2018, napisał: Prezes)


Cross Over Cracow #7

Terrordome zaprasza na największy cykliczny fest thrash metalowy w Małopolsce! To już siódma edycja Cross Over Cracow, na której wystąpi kilka prężnych i młodych kapel! Wśród krakowskich tym razem kapele z USA i Niemiec.

 

Bilety:
Przedsprzedaż biletów:
terrordomePL@gmail.com oraz Metal Shop ul. Długa 17, Kraków
Bilety zakupione po 1 czerwca – 55 zł
Bilety w dniu koncertu – 70 zł

 

Zagrają:

 

Lich King – Tego jeszcze nie było! Taki Exodus, Slayer i Vio-lence z jajem. Jakość zza oceanu.
Muza: https://youtu.be/eb0D0-aMhpY
Anty-Social: https://www.facebook.com/LichKingMetal

 

Seax – szybki i oldschoolowy speed metal z U.S.A. Od maniaków dla maniaków. Po wydaniu trzech świetnie przyjętych albumów i koncertowaniu po Stanach po raz pierwszy w Europie!
Muza: http://seax.bandcamp.com
Anty-Social: https://www.facebook.com/seaxmetal

 

Terrordome - Thrash Metal z Krakowa. Grali tu i tam, są szybcy i wściekli. Ostatni ich gig w takim składzie personalnym!
Muza: https://conditioncriticalnj.bandcamp.com
Anty-Social: https://www.facebook.com/terrordomeband

 

Condition Critical – Thrash Metal z USA nazywany często Demolition Hammer Jr. Prosto w ryj, bez limitów. Promują album Extermination Plan.
Muza: https://conditioncriticalnj.bandcamp.com
Anti-Social: https://www.facebook.com/ConditionCriticalNJ

 

Ravage - działają od lat 90, grają w duchu Iron Maiden i Helloween, ale z tym thrash metalowym kopem w stylu Testament i Kreator. Promują ostatni album Return of the Spectral Rider.
Muza: http://ravageswwr.bandcamp.com
Anty-social: https://www.facebook.com/RavageTheEarth

 

Exit Smashed – thrash metal z Niemiec! Są z Hamburga i w swojej karierze grali z bandami takimi jak Municipal Waste, Flotsam & Jetsam, Dust Bolt.
Muza: https://exitsmashed.bandcamp.com
Anti-Social: https://www.facebook.com/ExitSmashed

 

Mastemey - krakowski zespół wykonujący połączenie thrash metalu z elementami groove. Do tej pory zespół intensywnie koncertował przed Acid Drinkers, Hunter, KAT & Roman Kostrzewski, TSA czy Turbo.
Muza: https://mastemey.bandcamp.com
Anti-Social: https://www.facebook.com/mastemey

 

Exul - młody i świeży krakowski zespół thrash metalowy.
Muza: https://www.facebook.com/exulofficial/app/2405167945
Anti-Social: https://www.facebook.com/exulofficial

 

COC7_net_LQ

divider

polecamy

Craft – White Noise and Black Metal R.O.D. – #SocietyKill Moloch Letalis – Krwawy Sztorm Persecutory – Towards The Ultimate Extinction
divider

imprezy

Sólstafir wraca do Polski na dwa koncerty Cross Over Cracow #7 Arkona w Polsce Amorphis i Soilwork w Krakowie Enslaved i High On Fire w Polsce Watain w Warszawie Kontagion, Lobotomia, Bestia 29.06.2018 Pub Piwnica TURBO, Hellias, Wliczy Pająk, Alastor, Qvo Vadis Dwa koncerty Hammerfall w Polsce VILE SOUNDS Obituary w Polsce Druga edycja Merry Christless w trzech polskich miastach Cannibal Corpse na pięciu koncertach w Polsce Knock Out Productions prezentuje dwa koncerty Iced Earth w Polsce! Annihilator w Polsce!
divider

patronujemy

CULTIST ‚Chants of Sublimation’ Trichomes – Omnipresent Creation Premiera nowego albumu Nekron – Psychosis Uerebos – Tormented by Faith Planet Hell – Mission One Nowy NEKKROFUKK!!! Vibrant – The hell is around me Hectic – Exist to Burn Zorormr – Corpus Hermeticum Last Grey Ocean – debiutancka płyta HYPERIAL – Blood And Dust Unsaint – Watch Them Bleed
divider

współpracujemy

MORBID CHAPEL RECORDS Nowy numer Musick gotowy. Radio ProRock Galicja Productions Wydawnictwo Muzyczne Pscho Hellthrasher Productions SelfMadeGod Godz Ov War
divider

koncerty