EPITOME 25-Anniversary Show !!!

(27 czerwca 2017, napisał: Prezes)


EPITOME 25-Anniversary Show !!!

Koncert z okazji 25-lecia w rodzinnym Rzeszowie w składzie: Epitome, Mord’A’Stigmata, Misteria, Atropine. Szczegóły ponizej:

 

1 września
godz. 19:00
Klub Vinyl
Al. Piłsudskiego 31,
35-074 Rzeszów

 

Zagrają:

 

EPITOME:
Epitome nigdy nie szedł na skróty, nigdy nie szedł na łatwiznę, nigdy nie oglądał sie bezmyślnie za siebie. Konsekwentnie i do przodu, na przekór wszystkim i wszystkiemu realizował swoją wizję muzyki i całego zamysłu funkcjonowania zespołu. 25 lat kreowania chorych wizji zamkniętych w czterech pełnych albumach i kilku mniejszych wydawnictwach.
https://www.facebook.com/SupeROTic/

 

MORD’A’STIGMATA:
Gość specjalny urodzinowego koncertu – Mord’A’Stigmata. Skład okrzepnięty i pewny swojej drogi. 13 lat na scenie, 4 pełne albumy na koncie. Zespół nie boi się czerpać z różnych muzycznych źródeł jednak całość osadzona jest na black metalowym fundamencie.
https://www.facebook.com/mordastigmata/

 

MISTERIA:
Misteria to band który ramię w ramię z takimi zespołami jak Lux Occulta, Yattering, Damnable, Epitome, Devilyn, Sacrum czy Cryptic Tales w połowie lat 90-tych tworzył oblicze sceny…. Tej sceny. Po kilkuletniej przerwie w działalności Misteria powraca do świata żywych.

 

ATROPINE:
Młody rzeszowski skład coraz śmielej poczynający sobie na scenie. Death metal w średnich tempach będzie idealny na rozpoczęcie tego wieczoru.
https://www.facebook.com/atropinerzeszow/

Plakat oraz szczegółowe informacje dotyczące cen biletów, rozpiski czasowej etc. podamy wkrótce.

divider

polecamy

Immolation – Atonement Void Meditation Cult – Utter the Tongue of the Dead Ulcerate – Shrines Of Paralysis Obscure Sphinx – Epitaphs
divider

imprezy

Krushfest 2017 Mass Insanity; The Rising Storm; Northern; Capgras Infection w Piwnicy Master’s Hammer, Witchmaster oraz Mentor zamykają koncertowy line-up Merry Christless w Warszawie Mastodon wraca do Polski! Mayhem w Katowicach i Warszawie Dwa koncerty Morbid Angel w Polsce CETI zagra 28 i 29 lipca na Festiwalu II Wakacyjna Rock Nocka oraz w Gdańsku. Moanaa, Whalesong, Tsima Nowy festiwal metalowy  w Piekarach Śląskich już 28 lipca! EPITOME 25-Anniversary Show !!! Deformeathing Festival 2017 MUSZLA FEST 2017 God Be Gone Now Testament na dwóch koncertach w Polsce w towarzystwie Annihilator i Death Angel! Black Waves Fest vol. 2 Blindead rusza w trasę!
divider

patronujemy

Premiera nowego albumu Nekron – Psychosis Uerebos – Tormented by Faith Planet Hell – Mission One Nowy NEKKROFUKK!!! Vibrant – The hell is around me Hectic – Exist to Burn Zorormr – Corpus Hermeticum Last Grey Ocean – debiutancka płyta HYPERIAL – Blood And Dust Unsaint – Watch Them Bleed
divider

współpracujemy

Musick Magazine nr 13 Radio ProRock Galicja Productions Wydawnictwo Muzyczne Pscho Hellthrasher Productions SelfMadeGod Let It Bleed Godz Ov War PANDEMONIUM – KONKURS SilentiumTenere Pub Korba – Katowice RADIO PANTEON
divider

koncerty

Sierpień 2017
P W Ś C P S N
« gru    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031