ROTTING CHRIST w Polsce

(10 kwietnia 2017, napisał: Prezes)


ROTTING CHRIST w Polsce

Rotting Christ już w czerwcu wróci do naszego kraju, aby zagrać koncerty we Wrocławiu oraz Poznaniu!

Poznaliśmy właśnie nazwy supportów, które rozgrzeją publikę przed występem headlinera z Grecji. Gwiazdę wieczoru wspierać będą: Bloodthrist, Shodan (tylko we Wrocławiu) oraz Moloch Letalis (tylko w Poznaniu).

Na black metalowy rytuał zapraszamy 10 czerwca do wrocławskiego klubu Firlej oraz dzień później 11 czerwca do poznańskiego U Bazyla. Bilety przez cały czas w sprzedaży na:

http://knockoutprod.net/sklep/

 

 

ROTTING CHRIST (Grecja) black metal, dark metal:
Rotting Christ nie może się obyć bez koncertów w Polsce, a polscy fani nie mogą się obejść bez koncertów greckiej legendy w naszym kraju. Ledwie parę miesięcy po ostatniej wizycie w Polsce, Grecy zawitają do nas ponownie i zaprezentują się dwukrotnie. Obchodząca w 2017 roku 30-lecie powstania formacja Sakisa Tolisa ma u nas rzesze fanów od samego początku istnienia. Sakis wielokrotnie podkreślał, że w czasach tapetradingowych fani z Polski byli jednymi z pierwszych, którym wysyłał kasety z demówkami Rotting Christ. Dziś zespół z Aten jest legendą ekstremalnego metalu, a kilka jego albumów, jak „Thy Mighty Contract”, „Non Serviam”, „Triarchy Of The Lost Lovers”, czy „Sanctus Diavolos” i „Aealo” (płyta miesiąca w prestiżowym magazynie „Terrorizer”) z wydanych w XXI wieku, to już klasyki gatunku. Przy tej ostatniej Rotting Christ miał okazję nawiązać kontakt z wielką Diamandą Galas, która wyraziła zgodę na cover jej kompozycji „Orders From The Dead” przez formację Sakisa. Muzykę greckiej formacji każdy fan doskonale zna, ale dla tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z twórczością Rotting Christ przypomnienie, że grupa wyszła od mrocznego black metalu, spróbowała metalu gotyckiego, dark metalu, by do black metalu silniej powrócić, wzbogaciwszy go o fragmenty ilustracyjne i piękne elementy tradycyjnej muzyki rodem z Grecji. Ostatnia płyta zespołu to „Rituals” z 2016 roku, nagrane z gościnnym udziałem między innymi Nicka Holmesa z Paradise Lost i Vorpha z Samael.
Sprawdź, jeśli lubisz: Samael, Moonspell, Septicflesh, Tiamat, Varathron…

http://www.rotting-christ.com

https://www.facebook.com/Rotting-Christ-2904685…

 

BLOODTHRIST (Poznań) black/thrash metal:
Poznański Bloodthirst od 1999 roku rozdaje celne muzyczne ciosy, w których jest wściekłość i mrok black metalu pomieszana thrashową techniką. Sami opisują swoją muzykę jako „hateful antichristian thrash”. W 2017 roku kapela osiągnie pełnoletniość, czyli stuknie jej 18 lat. Tyle dowodzi nią wokalista i gitarzysta Rambo. Obecnie towarzyszą mu szerzeniu zła Rybosh (znamy go również z In Twilight’s Embrace), Gregor i Urpin. Bloodthirst ma na koncie parę demówek, splitów i trzy pełnowymiarowe albumu, z których ostatnim jest „Chalice Of Contempt” z 2014 roku. Dyskografię ekipy z Poznania zamyka jednak wydana w 2016 roku EP-ka „Glorious Sinners”.
Sprawdź, jeśli lubisz: Kreator, Slayer, Destroyer666, Necrophobic, Dissection, Sodom…

http://bloodthirst.pl

https://www.facebook.com/bloodthirstpl

 

SHODAN (Wrocław) techniczny death metal:
Shodan to istniejące od 2013 roku trio z Wrocławia, które jest dowodem na to, że w Polsce można grać ciekawy techniczny death metal, inspirowany dokonaniami gigantów zza oceanu. Zespół założyli znani z formacji Extinct Gods dwaj muzycy, Michał Jarosz (wciąż w niej gra) i Szczepan Inglot (już nie gra, ale za to udziela się jeszcze w Banisher). Skład uzupełnia basista Michał Rybak, którego w 2016 roku zastąpił Tomasz Sadlak.Mimo życiorysu Shodan ma na koncie kilka koncertów, w tym na Into The Abyss Festival, EP-kę „Zero K” oraz świetnie przyjęty debiutancki długograj „Protocol Of Dying” z 2016 roku. Album zebrał bardzo dobre recenzje. Za jego miksy i mastering odpowiadał Arkadiusz „Malta” Malczewski.
Sprawdź, jeśli lubisz: Suffocation, Dying Fetus, Cryptopsy, Morbid Angel…

https://shodan.bandcamp.com

https://www.facebook.com/Shodanband

 

MOLOCH LETALIS (Września) black/death metal:
Panzerfaust (gitara, wokal), Kostuch (gitara basowa, wokal) i Diabolizer (perkusja) tworzą pochodzące z Wrześni trio Moloch Letalis, które od 2005 tworzy pieśni pełne zła, nienawiści i pogardy dla dominującej w naszym kraju religii. Stylistycznie mamy w muzyce kapeli oldschoolowy black metal z elementami śmierć metalu. Moloch Letalis śpiewa po polsku. Ostatnie dokonanie tria to świetnie przyjęty album „Zgliszcza” z 2015 roku, na którym znalazł się świetny cover Kata „Sex-Mag”. Całość to prawdziwa apoteoza piekła.
Sprawdź, jeśli lubisz: stary Bathory, stary Darkthrone, stary Sodom, stary Kreator…

https://www.facebook.com/molochletalis

 

Zagrają we Wrocławiu:
ROTTING CHRIST (Grecja) black metal, dark metal
+
Bloodthrist (Poznań) black/thrash metal
Shodan (Wrocław) techniczny death metal

 

Zagrają w Poznaniu:
ROTTING CHRIST (Grecja) black metal, dark metal
+
Bloodthrist (Poznań) black/thrash metal
Moloch Letalis (Września) black/death metal

 

Kiedy: 10 czerwca (sobota) 2017
Gdzie: Wrocław @ Firlej, ul. Grabiszyńska 56
Bilety: 70 zł – przedsprzedaż, 80 zł – w dniu koncertu

Organizator: Knock Out Productions

 

Kiedy: 11 czerwca (niedziela) 2017
Gdzie: Poznań @ u Bazyla, ul. Norwida 18A
Bilety: 70 zł – przedsprzedaż, 80 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions i Left Hand Sounds

 

Bilety na koncert dostępne na www.knockoutprod.net/sklep (druki kolekcjonerskie)

Oraz:
Eventim
Ticketpro

 

Zaprasza
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out https://www.instagram.com/knockoutprod
Left Hand Sounds
https://www.facebook.com/lefthandsoundsorg
https://www.instagram.com/lefthandsounds

divider

polecamy

Cios od Morgula  i NEKKROFUKK!!!!!!!!! Wreszcie reedycja Taranis „Moon Silver Mask” stała się ciałem… Immolation – Atonement Void Meditation Cult – Utter the Tongue of the Dead Ulcerate – Shrines Of Paralysis Obscure Sphinx – Epitaphs
divider

imprezy

Nuclear Holocaust, Putrid Evil,  Savior, Aberrancy Koncert Jackdevil, Mastemey i Doomsday w Krakowie Sleazy Filth Tour! TRAUMA & GUESTS Belzebong, Hellvoid, Cowshed, Mound. Wydział Remontowy – Gdańsk Koncert FANTHRASH, DARKPAST, VIPERS TRIBE, SACROFUCK The True Blasphemy Night vol. 6 ROTTING CHRIST w Polsce XX7 Anniversary of DEAD INFECTION Anima Damnata / Mordhell / Moloch Letalis / UR we Wrocławiu Świński FEST Porky Vagina Nuclear Holocaust Unborn Suffer + MORE 10.06.2017
divider

patronujemy

Uerebos – Tormented by Faith Planet Hell – Mission One Nowy NEKKROFUKK!!! Vibrant – The hell is around me Hectic – Exist to Burn Zorormr – Corpus Hermeticum Last Grey Ocean – debiutancka płyta HYPERIAL – Blood And Dust Unsaint – Watch Them Bleed
divider

współpracujemy

Musick Magazine nr 13 Radio ProRock Galicja Productions Wydawnictwo Muzyczne Pscho Hellthrasher Productions SelfMadeGod Let It Bleed Godz Ov War PANDEMONIUM – KONKURS SilentiumTenere Pub Korba – Katowice RADIO PANTEON
divider

koncerty

Maj 2017
P W Ś C P S N
« gru    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031